Przegięte Show!!!

with Brak komentarzy

Takiej dobrej imprezki jeszcze nie było 🙂Przybędą mega zakręceni goście!


Dajcie się zaprosić na wyjątkowy spektakl, w którym na zaproszenie toruńskiego CaBaReTu przyjadą super artyści ze śląska !

❤„Śląsk Przegięty” – założony w 2018 roku queerowy kolektyw z Katowic zajmujący się organizowaniem przestrzeni i wydarzeń dla społeczności LGBTQ+ w mieście (imprezy, warsztaty, spotkania dyskusyjne), zbieraniem queerowych archiwaliów z regionu oraz tworzeniem spektakli i show o styku queerowych i lokalnych tożsamości. Do Torunia przyjedzie reprezentacja kolektywu w składzie:

🌟 Duperella – upadła księżniczka ze śląskiego rynsztoka. Bezwstydnie nieodpowiedzialna melepetka, sieje zgorszenie i cringe. Raz po imprezie obudziła się w karetce i wyszła z niej prosto na shopping. Występuje zwykle nad ranem, tarzając się w gruzie. Jej popisowy numer to goła dupa, więc uważajcie!

🌟Focus Pocus – Jedyny kong wśród wszystkich drag kingów w Polsce. Myśli, że świat stoi przed nim otworem, ale nie do końca zjesz że wie, który to otwór. Może i nie jest fanatykiem wędkarstwa, ale chętnie złapie Cię na haczyk

🌟Hajer – w pracy na kopalni najbardziej podobało mu się zrzucanie ubrań przed wejściem do łaźni, więc rzucił fedrowanie i zajął się burleską. Zamiast węgla rozłupuje teraz struktury patriarchatu, a po robocie zamiast sadzy zmywa z siebie brokat. Ale robota to robota, a Hajer żodne roboty się nie boi

.🌟Ivona DeVorche – kobieta niespodzianka. Nigdy nie możesz wiedzieć czego się po niej spodziewać. Ivona serwuje wszystko: twarz, krągłości, looki i serce na dłoni.
Kapitan Fineassz – W świecie gdzie z jednej strony są drag królowe, a z drugiej drag królowie, on występuje naprzeciw. Monarchia? Fineassz dziękuje, preferuje statek! Kapitan Fineassz to jedyny pirat ze Śląska. Drag queer przybywa zdobywać nowe lądy i sceny

.🌟Princ Wonglo – Princ narodził się z węgla, śląskości, muzyki oraz rozejmu między tym co kobiece, a tym co męskie. Wciąż poszukuje i się zmienia. To okej nie wiedzieć, to okej sprawdzać – to jejgo motto. Ten niebinarny Książe zabierze was w podróż po przemianach wewnętrznych za pomocą śpiewu live, ślonske godki, Disneya i burleski.UFFF jak gorąco! To będzie absolutnie wyjątkowy wieczór!

🌟 Kapitan Fineassz – W świecie gdzie z jednej strony są drag królowe, a z drugiej drag królowie, on występuje naprzeciw. Monarchia? Fineassz dziękuje, preferuje statek! Kapitan Fineassz to jedyny pirat ze Śląska. Drag queer przybywa zdobywać nowe lądy i sceny.


Mamy nawet już stworzone powiedzonko na tę okazję (nawiązującą do spektaklu):
’Pomorzanie dajcie się na śląskie gadanie!”

Show poprowadzi Lady AnnMartDzień 3.06.2023
Miejsce 'CaBaReT studio scena’ ul. Szosa Lubicka 166, Toruń
Bramki 19.30
Show 20.00

BILETY w zakładce „sklep”

Zapraszamy! <3

Zostaw Komentarz