Little Ladies Camp 2023

with Brak komentarzy

🌟Zapraszamy na jedno a najbardziej oczekiwanych wydarzeń z wieloletnią tradycją 🙂

🌟 Little Ladies Camp to spotkania w charakterze półkolonii dla dorosłych, będące formą wspaniałej, rozwojowej rozrywki.

🌟W tym roku powracamy z odświeżoną formą zbliżoną w dniach do weekendu, aby dać możliwość odwiedzenia Torunia osobom spoza miasta.

🌟Podczas tegorocznej edycji w programie przewidujemy:-burleskowe krzesło (Lady AnnMart)
-burleskowe boa (Lady AnnMart)
-aktorstwo/teatr (Patryk Szczepański)
-zajęcia cyrkowe (Martyna Fischer)
-sambę (Marta Klimczak)
-pilates (Magdalena Miziołek „OldTown Studio”)
-stepowanie (Anna Marta Konopka)
-’Burlesque STRIP’ (Lady AnnMart)
– indywidualne występy na scenie
-warsztat pasties/tassels (nasutniki)
– make up (Kinga Piotrowska)
-profesjonalna sesja zdjęciowa (Anna Rebman)
– upominki od CaBaReTu
– dyplom uczestnictwaWygląda wspaniale nieprawdaż? 🙂Nie może Cie z nami zabraknąć tym bardziej, że kto zna nasz styl pracy ten wie, że ilość miejsc jest mocno ograniczona!🌟 Zatem podsumujmy:* 20-23.07.23 'CaBaReT studio scena, ul. Szosa Lubicka 166, Toruń 87-100 (I piętro)* Koszt:
1. Early BIRDS: od 16.04 do 31.05 – 559zł
2.Middle BIRDS: od 1.06 do 1.07. – 649zł
3. Later BIRDS: od 2.07 do 17.07. -699zł*Bilety: https://www.cabaretszkola.pl/produkt/little-ladies-camp-23/*Pytania: cabaret.skib@gmail.com🌟 UWAGA:
a) istnieje możliwość podzielenia każdej kwoty na dwie transze wtedy też na zaliczkę czekamy do dwóch dni roboczych od zakupu. Druga rata powinna wpłynąć NIE później niż dwa tygodnie przed wydarzeniem czyli do 8 lipca 2023.
b) uiszczona zaliczka NIE podlega zwrotowi
c) w sytuacjach losowych istnieje możliwość zwrotu 50% od ceny całkowitej jednak zgłoszenie musi wpłynąć nie później niż 7 dni przed wydarzeniem.
d) istnieje możliwość zamiany nazwiska uczestnika, wtedy też kwestie formalne ustalane są miedzy uczestnikami
e) CaBaReT studio scena NIE ponosi odpowiedzialności za zagubione rzeczy w studiu na ul Szosa Lubicka 166 w Toruniu
f)obowiązuje CAŁKOWITY ZAKAZ nagrywania zajęć przez uczestników bez zgody osoby prowadzącej oraz reszty uczestników.
Zapraszamy na 4 dni cudownej zabawy, nauki ale przede wszystkim: CIAŁO-KOCHANIA ❤
Do zBROKACENIA

Zostaw Komentarz