Międzynarodowy Dzień Tańca

with Brak komentarzy

Serdecznie zapraszamy na obchody Międzynarodowego Dnia Tańca, który kalendarzowo przypada na 29 kwietnia, ale w toruńskim CaBaReT *studio*scena będziemy świętować juz 23.04.23Z tej okazji zapraszamy do wspólnego tańca wszystkich pasjonatów tej formy.Zaczynamy już od południa tańcem jazzowym dla młodzieży i dorosłych o dowolnych poziomie zaawansowania.

11.00 – 11.45 „Let’s Jazz” – krótka historia tańca jazzowego
12.00 – 13.15 – Taniec jazzowy (technika i choreografia) prow. Anna Marta Konopka

Anna Marta Konopka
Z wykształcenia muzyk i choreograf; absolwentka Akademii Muzycznej im. G.K. Bacewiczów w Łodzi na kierunku: Rytmika i improwizacja fortepianowa, jak i na wydziale wokalno -aktorskim kierunek: Choreografia i techniki tańca. Instruktor Tańca Jazzowego – tytuł nadany przez Mazowiecki Instytut Kultury w Warszawie. Tancerka w Teatrze Powszechnym im. J.Kochanowskiego w Radomiu, zespołu tańca jazzowego „Akcent” Akademii Roberta Jędrzejczyka, oraz Teatru Tańca „GONG” w Radomiu. Szkolenia w „Harmonic Dance Studio” w Paryżu oraz „Pineaple Dance Studio” Londyn. Wykładowca, ruchu scenicznego, tańca oraz rytmiki na Akademii Muzycznej im. F. Nowowiejskiego w Bydgoszczy oraz Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego. Członkini Polskiego Forum Choreologicznego.
Choreografie:
„Tango”, „Swing Time’, „Jazz stage” w ramach ‚Uliczki Tradycji’ Resursa Obywatelska w Radomiu,
„Smuga cienia” – Teatr Szwalnia Łódź(pod kierownictwem dr Jacka Owczarka)
„Ladies Squad by ODS” – choreografię na potrzeby grupy show dance,
II miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Tańca „Fale,loki,koki” (2017) w autorskiej choreografii grupy tańca jazzowego Jagielski Dance Project
„Retro Show -Rewia Burleski” choreografia do spektaklu, projekt ogólnopolski
„Nędzarz i Madame” – film reż. Witolda Ludwika (filmweb)
„To nie tak jak myślisz” – Mazowiecki Instytut Kultury

Wydarzenie BEZPŁATNE
Zapisy: cabaret.skib@gmail.com

Zostaw Komentarz