#poznajBurleskę! Elbląg *

with Brak komentarzy

#poznajburleskę / Warsztat Elbląg / Lady AnnMart Tour

Projekt #PoznajBurleskę już DRUGI w Warmińsko-Mazurskim!Zatem zapraszamy na warsztaty z burleski dla totalnie każdego bez względu na:
– PŁEĆ
– WIEK
– WYGLĄD
– WIARĘ
– przekonania i gust muzyczny 😃
Idealny moment, aby dowiedzieć się, że burleska to sztuka bez granic i zahamowań! Jeżeli wstydziłeś/ wstydziłaś się a zawsze chciałaś spróbować to teraz jest ten moment! ❤
Warsztat będzie dotyczył miłości do siebie oraz swojego ciała, poprzez ruch sceniczny, mimikę, pracę z rekwizytem i kostiumem. Oprócz tego dowiesz się wiele od strony teoretycznej na temat burleski, prezencji na scenie, która zawsze może się przydać w życiu codziennym.
Ukochaj siebie i skocz na burleskę!
#PoznajBurleskę wraz z Lady AnnMart!Lady AnnMart
Założycielka CaBaReTu, performerka burleski, muzyk i choreograf. Pierwsza performerka burleski w północnej części Polski. Twórczyni spektaklu teatralnego z burleską pt. „RETRO SHOW Rewia Burleski”(2015), regularnych warsztatów burleski „Woman Lips”(2014), producentka pierwszej w Toruniu a drugiej w kraju sceny burleski o tytule: „Toruńska Scena Burleski”, która odbywa się w klubie „Lizard King Toruń”(2018). Założycielka nieformalnej grupy, toruńskich pasjonatek burleski „The Glitter Cats”. Regularnie występuje oraz szkoli się w kraju i za granicą np. w Paryżu i Londynie gdzie uczyła się m.in burleski. Uczestniczyła w Bohemian Burlesque Festival w Pradze. Zwyciężczyni konkursu „Piosenki przegiętej” Katowice 2019 oraz zwyciężczyni w kategorii „Singing Burlesque” konkursu międzynarodowego „Burslybpicks Solid Gold International 2020”. Uczestniczka telewizyjnych show takich jak: „Must be the music”, „Zostań Gwiazdą” i „Mam talent”.Grafik warsztatów:
19.02 (sobota) g. 12.00-15.00
20.02 (niedziela) g. 11.00 – 14.00
Koszt całości (6h)
Early Birds: 170zł (do 16.01.22)
Cena regularna: 200zł (od 17.01.22)
LINK DO BILETÓW:
https://www.cabaretszkola.pl/…/poznajburleske-warsztat…/Zapisy skartują od 30 grudnia 2021!!!Masz pytanie? Napisz!
cabaret.skib@gmail.com
Do zBROKACENIA!