Elbląska Scena Burleski (18.02.22)

with Brak komentarzy

***Lady AnnMart wraz z klubem „Mjazzga” w Elblągu maja zaszczyt zaprosić Państwa na PIERWSZĄ w historii scenę BURLESKI!!! ***
💋Najpierw zacznijmy od początku…
Co to jest BURLESKA?
Burleska jest to artystyczny striptiz okraszony humorem, ironią i niekiedy krótką fabułą. Jest to forma performatywna, która bywa nazywana teatrem ciała. Show ubrane jest w kokieterię z nutą erotyzmu czemu służą różnego rodzaju rekwizyty, scenografia oraz różnorodna muzyka. Nie tylko jazzowa, ale też elektroniczna, poważna, popowa wszystko w zależności od wyobraźni osoby występującej… To co odróżnia tę sztukę od innych to fakt, że jest przestrzenią dla każdego ciała, bez względu na rozmiar, płeć, oraz inne aspekty wizualne. Liczy się to, aby mieć ciało.Występy burleskowe to celebracja siebie w atmosferze akceptacji i wsparcia. Aktywna i „głośna” publiczność jest częścią występu osoby performującej. Tak też przychodząc na show trzeba pamiętać o tym, że są to występy interaktywne dzięki, czemu widz czuje się jak w kinie 3D (może zostać obsypany brokatem, pomóc w odpięciu pasa do pończoch czy zdjęciu rękawiczki).
Ważne jest, aby pamiętać o nie przekraczaniu barier wyznaczonych przez osobę na scenie.💋Burleska to nie tylko pióra, cekiny i brokat, ale już znacznie więcej o czym będzie mogła przekonać nie Elbląska publiczność.
💋Tego wieczoru zobaczycie w trzech odsłonach prawdziwe gwiazdy burleski takie jak:
⭐️Lady AnnMart,
⭐️Lily Frou
⭐️Pony Boy
Show podzielone będzie na trzy części, dzięki czemu będzie można uzupełniać nawodnienie w barze klubu.💋 Dress Code: „Dress to impress” możesz ubrać się bardziej ekstrawagancko niż na co dzień.💋 Bramka: g. 19.00
Show: g.20.00💋 Bilety: https://www.cabaretszkola.pl/…/elblaska-scena-burleski…/Wydarzenie odbędzie się z zachowaniem zasad bezpieczeństwa sanitarnego.

Zostaw Komentarz