Toruńska Scena Burleski (3.03.22)

with Brak komentarzy

Kochani!
Prosimy o rezerwację terminu na największą i pierwszą imprezę burleskową w kujawsko-pomorskim!
Zapraszamy na show, w którym wystąpią lokalne, toruńskie a więc rodzinne performerki oraz zaproszony gość. Bawimy Was w Lizard King Toruń już od 2018 roku, dlatego też i tym razem nie zabraknie wrażeń oraz błysku!Wystąpią dla Was:
💋 Lady AnnMart
💋 Pearl Pepper
💋 Morticia von Black
💋 Feather Boy
💋 Carmen del Fuego
💋 Feisty Muffin (stage menager)


Bramki: 19.30
Show: 20.30
Bilety: https://biletyna.pl/event/view/id/219037…💄 To jedyne i wyjątkowe wydarzenie w województwie zatem zachęcamy do tak zwanego: „dress to impress”, ponieważ wyłonimy króla i królową tego brokatowego wieczoru.

WAŻNE!!!
1) Obowiązuje REZERWACJA STOLIKÓW, bilet nie gwarantuje miejsca siedzącego.
2)Podczas show obowiązuje całkowity zakaz FILMOWANIA i ROBIENIA zdjęć podczas występów. (Po występie jak najbardziej 🙂

KIM JESTEŚMY?
Jesteśmy pierwszym i jedynym miejscem w północnej części kraju zajmującym się sztuką burleski.
CaBaReT – Szkoła kreski i burleski
CaBaReT to miejsce równości i miłości oraz wzajemnego wsparcia. Zajmujemy się BURLESKĄ. Działania obejmują produkcje show, występy na prywatnych eventach, warsztaty oraz regularne zajęcia. Jesteśmy również pasjonatami muzyki, mody, sztuki oraz motoryzacji z przełomu lat 20-30-tych oraz 50-60-tych XX wieku. Nasza działalność jest jedyną taką w województwie kujawsko-pomorskim i w północnej części Polski. Jej rozpoczęcie datuje się na 2014 rok.
Wydarzenia, które tworzymy wpisały się na stałe w kulturalne wydarzenia Torunia i okolic.
Do najważniejszych należą:
* Warsztaty „Burlesque Lips” (jedne z pierwszych w Polsce)
* „PogaDAMY” (panel dyskusyjny)
* Little Ladies Camp
* Winter Ladies Camp
* Toruńska Scena Burleski (wraz z Lizard King Toruń)
* Spektakl „Retro Show Rewia Burleski”
* „Burlesque Meetings”

Zostaw Komentarz