Burlesque Strip Night

with Brak komentarzy

Zapraszamy na warsztaty z burleski dla totalnie każdego bez względu na:
– PŁEĆ
– WIEK
– WYGLĄD
– WIARĘ
– przekonania i gust muzyczny
Idealny moment, aby dowiedzieć się, że burleska to sztuka bez granic i zahamowań! Jeżeli wstydziłeś/ wstydziłaś się a zawsze chciałaś spróbować to teraz jest ten moment!
Warsztat będzie dotyczył miłości do siebie oraz swojego ciała, poprzez ruch sceniczny, mimikę, pracę z rekwizytem i kostiumem. Oprócz tego dowiesz się wiele od strony teoretycznej na temat burleski, prezencji na scenie, która zawsze może się przydać w życiu codziennym.
Ukochaj siebie i skocz na burleskę!
#PoznajBurleskę wraz z Lady AnnMart!

Tego wieczoru spojrzymy na swoje ciała zupełnie inaczej dosłownie i w przenośni, bo będzie można przyjrzeć mu się bliżej! 😉
Wydarzenie obejmuje dwu godzinny warsztat klasycznej burleski w pełnym wydaniu wraz ze striptizem, do którego w cenie dostajesz pastis (nasutniki) oraz lampkę szampana.Bliżej wydarzenia dostaniesz maila z informacjami co trzeba ze sobą wziąć ( oprócz swoje pięknego ciała:)
Daj się skusić na wieczór pełen emocji i miłości do siebie oraz wzajemnego wsparcia. Uważamy, że nasze ciała są super i zasługują na wyzwolenie bez względu na to jakie są (!!!!!)
KIEDY: 10.08.2024
GDZIE: Szosa Lubicka 166, CaBaReT studio scena
CZAS: 19.00-21.00
Koszt: 180zł
Dla kursantki z AKTYWNYM karnetem: 150zł
BILETY: https://www.cabaretszkola.pl/…/burlesque-strip-night…/Masz pytanie? Napisz: cabaret.skib@gmail.com 

Zostaw Komentarz