Winter Ladies Camp

with 2 komentarze

Kochane!

Wychodząc na przeciw Waszym oczekiwaniom postanowiliśmy pierwszy raz zorganizować Little Ladies Camp, ale edycję zimową. Będzie ona miała zupełnie inną formułę niż letnia ale również atrakcyjną.
Zajęcia rozpoczną się w sobotę od g. 10.00 i będą trwać cały intensywny weekend. Przewidujemy mnóstwo rozwijających zajęć i warsztatów. Wszystko to oczywiście w tematyce kobiecej.Uchylając rąbka tajemnicy zdradzimy, że na pewno odbywać się będą takie zajęcia jak:
-burleska, jazz exercises,
Jak i warsztaty:
– kosmetyczne, makijażowe, pozowania do zdjęć jak i spotkanie ze stylistką mody.
Zwieńczeniem tych dni będzie sesja zdjęciowa do, której przygotują Cię specjaliści.To co również wyjątkowe to fakt, że w tej edycji uwzględnione będą posiłki takie jak przerwa na kawę i lunch.To co z kim się widzimy?Niebawem ogłosimy progi cenowe i przedstawimy szczegółowy grafik i miejsce zajęć.Do zobaczenia!

2 Odpowiedzi

 1. Kinga
  | Odpowiedz

  Chętna 🙂

  • Lady AnnMart
   | Odpowiedz

   Pani Kingo zapraszamy na zimową edycję, prosimy obserwować informacje na stronie i Facebooku. pozdrawiamy

Zostaw Komentarz