Toruńska Scena Burleski by Lady AnnMart

with Brak komentarzy

Kochani!
Prosimy o rezerwację terminu na największą i pierwszą imprezę burleskową w kujawsko-pomorskim!Zapraszamy na show, w którym wystąpią lokalni performerzy oraz zaproszeni goście. Bawimy Was w Lizard King Toruń już od 2018 roku, dlatego też i tym razem nie zabraknie wrażeń oraz błysku!
Wystąpią dla Was:

💋 Lady AnnMart
💋 Morticia von Black
💋 Feather Boy
💋 Madame Meduse
💋 Nokturna
💋 Feisty Muffin (stage menager)2.06.2022 Lizard King Toruń
Bramki: 19.30
Show: 20.30Bilety:
biletyna.pl
..
💄 To jedyne i wyjątkowe wydarzenie w województwie zatem zachęcamy do tak zwanego: „dress to impress”, ponieważ wyłonimy króla i królową tego brokatowego wieczoru.
WAŻNE!!!
1) Obowiązuje REZERWACJA STOLIKÓW, bilet nie gwarantuje miejsca siedzącego.
2)Podczas show obowiązuje całkowity zakaz FILMOWANIA i ROBIENIA zdjęć podczas występów. (Po występie jak najbardziej 🙂


KIM JESTEŚMY?
Jesteśmy pierwszym i jedynym miejscem w północnej części kraju zajmującym się sztuką burleski.
CaBaReT – Szkoła kreski i burleski
CaBaReT to miejsce równości i miłości oraz wzajemnego wsparcia. Zajmujemy się BURLESKĄ. Działania obejmują produkcje show, występy na prywatnych eventach, warsztaty oraz regularne zajęcia. Jesteśmy również pasjonatami muzyki, mody, sztuki oraz motoryzacji z przełomu lat 20-30-tych oraz 50-60-tych XX wieku. Nasza działalność jest jedyną taką w województwie kujawsko-pomorskim i w północnej części Polski. Jej rozpoczęcie datuje się na 2014 rok.
Wydarzenia, które tworzymy wpisały się na stałe w kulturalne wydarzenia Torunia i okolic.

Zostaw Komentarz