#poznajburleskę/Warsztat Olsztyn/ Lady AnnMart Tour

with Brak komentarzy

Projekt #PoznajBurleskę czyli Warsztaty z BURLESKI po raz PIERWSZY w Olsztynie!

Zatem zapraszamy na warsztaty z burleski dla totalnie każdego bez względu na:
– PŁEĆ
– WIEK
– WYGLĄD
– WIARĘ
– przekonania i gust muzyczny 😃
Idealny moment, aby dowiedzieć się, że burleska to sztuka bez granic i zahamowań! Jeżeli wstydziłeś/ wstydziłaś się a zawsze chciałaś spróbować to teraz jest ten moment! ❤
Warsztat będzie dotyczył miłości do siebie oraz swojego ciała, poprzez ruch sceniczny, mimikę, pracę z rekwizytem i kostiumem. Oprócz tego dowiesz się wiele od strony teoretycznej na temat burleski, prezencji na scenie, która zawsze może się przydać w życiu codziennym.
Ukochaj siebie i skocz na burleskę!
#PoznajBurleskę wraz z Lady AnnMart!
Lady AnnMart
Założycielka CaBaReTu, performerka burleski, muzyk i choreograf. Pierwsza performerka burleski w północnej części Polski. Twórczyni spektaklu teatralnego z burleską pt. „RETRO SHOW Rewia Burleski”(2015), regularnych warsztatów burleski „Woman Lips”(2014), producentka pierwszej w Toruniu a drugiej w kraju sceny burleski o tytule: „Toruńska Scena Burleski”, która odbywa się w klubie „Lizard King Toruń”(2018). Założycielka nieformalnej grupy, toruńskich pasjonatek burleski „The Glitter Cats”. Regularnie występuje oraz szkoli się w kraju i za granicą np. w Paryżu i Londynie gdzie uczyła się m.in burleski. Uczestniczyła w Bohemian Burlesque Festival w Pradze. Zwyciężczyni konkursu „Piosenki przegiętej” Katowice 2019 oraz zwyciężczyni w kategorii „Singing Burlesque” konkursu międzynarodowego „Burslybpicks Solid Gold International 2020”. Uczestniczka telewizyjnych show takich jak: „Must be the music”, „Zostań Gwiazdą” i „Mam talent”.

DZIEŃ: 19/20.marca.2022

Grafik warsztatów:
12.03. sobota: 12.00- 15.00
13.03. niedziela: 12.00 – 15.00
6 godzin aktywnego czasu!

Koszt:
Early Birds: 180zł ( do 6.02)
Cena regularna: 200zł ( od 7.02)
Link do biletów:

* bilet nie ulega zwrotowi, istnieje możliwość zmiany nazwiska uczestnika.

Masz pytanie?
Napisz!
cabaret.skib@gmail.com

do zBROKACENIA!

Zostaw Komentarz