Jubileuszowa 'Toruńska Scena Burleski’ 15.09.22!

with Brak komentarzy

Kochani!
Prosimy o rezerwację terminu na największą i pierwszą imprezę burleskową w kujawsko-pomorskim!Zapraszamy na show, w którym wystąpią lokalni performerzy oraz zaproszeni goście. Bawimy Was w Lizard King Toruń już od 2018 roku, dlatego też i tym razem nie zabraknie wrażeń oraz błysku!
Wystąpią dla Was:💋 Lady AnnMart
💋 Morticia von Black
💋 Feather Boy
💋 Madame Meduse
💋 Nokturna
💋 Feisty Muffin (stage menager)

15.09.2022 Lizard King Toruń
Bramki: 19.30
Show: 20.30

Bilety:
https://biletyna.pl/koncert/II-Torunska-Scena-Burleski/Torun

 To jedyne i wyjątkowe wydarzenie w województwie zatem zachęcamy do tak zwanego: „dress to impress”, ponieważ wyłonimy króla i królową tego brokatowego wieczoru.
WAŻNE!!!
1) Obowiązuje REZERWACJA STOLIKÓW, bilet nie gwarantuje miejsca siedzącego.
2)Podczas show obowiązuje całkowity zakaz FILMOWANIA i ROBIENIA zdjęć podczas występów. (Po występie jak najbardziej 🙂


KIM JESTEŚMY?
Jesteśmy pierwszym i jedynym miejscem w północnej części kraju zajmującym się sztuką burleski.
CaBaReT – Szkoła kreski i burleski
CaBaReT to miejsce równości i miłości oraz wzajemnego wsparcia. Zajmujemy się BURLESKĄ. Działania obejmują produkcje show, występy na prywatnych eventach, warsztaty oraz regularne zajęcia. Jesteśmy również pasjonatami muzyki, mody, sztuki oraz motoryzacji z przełomu lat 20-30-tych oraz 50-60-tych XX wieku. Nasza działalność jest jedyną taką w województwie kujawsko-pomorskim i w północnej części Polski. Jej rozpoczęcie datuje się na 2014 rok.
Wydarzenia, które tworzymy wpisały się na stałe w kulturalne wydarzenia Torunia i okolic.
Do najważniejszych należą:
* Warsztaty „Burlesque Lips” (jedne z pierwszych w Polsce)
* „PogaDAMY” (panel dyskusyjny)
* Little Ladies Camp
* Winter Ladies Camp
* Toruńska Scena Burleski (wraz z Lizard King Toruń)
* Spektakl „Retro Show Rewia Burleski”
* „Burlesque Meetings”


LADY ANNMART
Pierwsza performerka i edukatorka burleski w Toruniu oraz w północnej części Polski. Założycielka CaBaReTu, muzyk i choreograf. Twórczyni spektaklu teatralnego z burleską pt. „RETRO SHOW Rewia Burleski”, regularnych warsztatów burleski „Woman Lips”, producentka pierwszej w Toruniu, a drugiej w kraju, sceny burleski o tytule: „Toruńska Scena Burleski”, która odbywa się w klubie „Lizard King Toruń”. Regularnie występuje oraz szkoli się w kraju i za granicą, m.in. w Paryżu i Londynie, gdzie uczyła się m.in. burleski. Zwyciężczyni konkursu „Piosenki przegiętej” Katowice 2019 oraz zwyciężczyni w kategorii „Singing Burlesque” konkursu międzynarodowego „Burslybpicks Solid Gold International 2020”. Uczestniczka telewizyjnych show takich jak: „Must be the music”, „Zostań Gwiazdą” i „Mam talent”.

Zostaw Komentarz